Maj w przedszkolu

Podstawowym warunkiem zachowania własnej kultury jest atrakcyjna forma przekazywania dziedzictwa kulturowego, zwłaszcza młodym ludziom. To oni decydują o sile tradycji i więzach międzypokoleniowych. Znajomość tradycji własnego regionu ułatwia współczesnemu człowiekowi orientację w środowisku w którym żyje. Tym samym, obecność twórców ludowych uczestniczących w naszej imprezie, z pewnością ocali przed zapomnieniem dorobek kulturowy ginących już zawodów, a styczność z przedmiotami – śladami przeszłości, z pewnością zmierzać będzie do popularyzacji tradycji.

Dyrektor Przedszkola
Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »