Najlepsi w powiecie

W dniu 25.05.2013 r. na sali gimnastycznej w Drążdżewie odbył się Powiatowy Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów klas I – IV ze szkół podstawowych. W zawodach udział wzięły 4 reprezentacje z terenu powiatu makowskiego. Naszymi przeciwnikami byli: szkoła podstawowa z Krasnosielca, Płoniaw i Gąsewa. Drużyny składały się z 10 zawodników (5 dziewczynek i 5 chłopców). Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Daria Kruk, Zuzanna Pliszka, Aleksandra Zega, Adam Rutkowski, Adrian Goździewski, Sebastian Jędrzejewski, Jakub Kęszczyk, Klaudia Gładkowska, Natalia Bastek i Marcin Wylot.
Po zaciętej rywalizacji końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Drążdżewie,
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu,
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Płoniawach,
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Gąsewie.
Każda ze szkół otrzymała pamiątkowy dyplom, a drużyny zwycięskie medale i puchar. Nasza szkoła po raz drugi była gospodarzem Gier i Zabaw Ruchowych na szczeblu powiatu, tym bardziej cieszymy się, że jako gospodarze zajęliśmy miejsce na najwyższym podium. Uczniowie otrzymali medale, a szkoła wzbogaciła się o kolejny puchar.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »