Plastyka pod chmurką

Zajęcia plastyki należą do tych najbardziej ulubionych w szkole. Jest to zwykle nauka abecadła plastycznego połączona ze świetną zabawą. Uczniowie klasy IVa PSP tym razem rozwijali swoje pasje twórcze na świeżym powietrzu. Wykorzystując zdobytą wiedzę na temat linii, faktury, kontrastu i barwy wykonywali rysunki kredą na asfalcie. Biorąc pod uwagę możliwości faktury podłoża wykonywali kredą ilustracje do znanych im baśni.
Czerwcowa pogoda nam sprzyjała. Nasze poczynania twórcze wzbudziły zainteresowanie bawiących się nieopodal przedszkolaków i przechodzących gimnazjalistów. Okazały się bardzo nietrwałe – zmyła je wkrótce popołudniowa ulewa. Ale zdążyliśmy je utrwalić w obiektywie aparatu.
M. Czarnecka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »