V. Gminny Konkurs Czytelniczy

Uczniów oceniała komisja w składzie: Aldona Rusinek – dziennikarka Tygodnika Ostrołęckiego, Krystyna Wierzbicka–Rybacka – dyrektor Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu i Barbara Kołodziejczyk – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.
I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rakach w składzie: Katarzyna Glinka, Agnieszka Olkowska, Roksana Kowalczyk.
II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu (klasy a) w składzie: Bartosz Sagański, Julia Zarodkiewicz i Wiktoria Perzanowska.
III miejsce zajęły drużyna z Amelina w składzie: Damian Gołota, Klaudia Kowalczyk i Natalia Ryłka oraz drużyna z Drążdżewa w składzie: Maciej Michalak, Dorota Kęszczyk i Magdalena Żebrowska.
IV miejsce zajęła drużyna z PSP w Krasnosielcu (klasy b) w składzie: Kamil Stolarczyk, Maria Kaczorek, Wiktoria Domińska.
Nagrodzeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Redakcja Biblioteki Szkolnej