Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Gminy

W dniu 28 maja br. Urząd Gminy Krasnosielc odwiedziła liczna grupka przedszkolaków z Krasnosielca pod opieką dyrektor Anny Godlewskiej oraz pań Iwony Szczepańskiej i Marzeny Wnuk. Pobyt w urzędzie rozpoczął się od wizyty w sali konferencyjnej, gdzie uroczyście przedszkolaków przywitał Wójt Gminy Paweł Ruszczyńki oraz Sekretarz Gminy Grażyna Rogala, którzy zapoznali dzieci z pracą urzędu. W trakcie zwiedzania urzędowych pokoi, największą atrakcją dla dzieci okazała się możliwość posiedzenia za biurkiem, za którym codziennie pracuje Wójt Gminy. Kto wie, może w przyszłości któryś z przedszkolaków zostanie włodarzem Gminy Krasnosielc?
Na pamiątkę spotkania wszystkie maluchy otrzymały upominki, a Wójt i Sekretarz Gminy
w ramach podziękowania za miłe przyjęcie i poświęcony czas od swoich gości otrzymali piękne kwiaty. Zapraszamy do galerii

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »