Krakowski teatrzyk „Amazudo” u drążdżewskich przedszkolaków

We wtorek 4 czerwca 2013 roku drążdżewskich przedszkolaków odwiedził pewien przemiły, ogromny i sympatyczny hipopotam o imieniu Flipcio. Zwierzak ten miał jeden wielki problem, gdyż zawsze towarzyszyła mu niegrzeczna żyrafa, która cały czas śmiała się z Flipcia, dokuczała mu i nazywała grubasem. Żyrafa przechwala się cały czas, pokazywała czego to ona nie potrafi, jednym słowem była nieznośna. A biedny hipopotam nie wiedział co z tym fantem począć. Ale jak to w życiu bywa problem sam się rozwiązał, żyrafa wybierała się na bal zwierząt i pewna była, że Flipcio na pewno nie pójdzie, bo w nic się nie zmieści. Okazało się jednak, że Flipcio wyglądał pięknie, a do tego pięknie tańczył walca i macarenę. A żyrafa miała w tej kwestii dwie lewe nogi. Teatrzyk ten poruszał jeden z ważnych problemów, jakim jest zwracanie uwagi na to jak kto wygląda, a nie kim jest. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały spektakl, tańczyły i razem śpiewały. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane i zadowolone z wizyty teatrzyku.
Redakcja

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »