Dzień Rodziny w Rakach

Dzień Rodziny – to radosne święto zarówno dla dzieci jak i rodziców. W szkole w Rakach święto to przypadło na dzień 3 czerwca bieżącego roku.
Najpierw symboliczne „sto lat”, życzenia, kwiaty dla rodziców, potem wzruszające wiersze, piosenki w wykonaniu najmłodszych dzieci z oddziału przedszkolnego uświetniły ten wyjątkowy dzień.
W dalszej części uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne i ruchowe. Piękne piosenki w wykonaniu Żanety Skwiot i Magdaleny Płuciennik zachwyciły słuchających.
Niezwykle dynamiczne i skoczne tańce: krakowiak w wykonaniu klas I-III i tańce bardziej egzotyczne – turecki, czy też bardziej współczesny – rumuński, zapierały dech w piersiach, a nogi same rwały się do tańca. Po krótkiej przerwie, w trakcie której był poczęstunek dla dzieci i gości, wszyscy wyszli na boisko szkolne, gdzie odbywały się różne zabawy sportowe i gry zespołowe z udziałem rodziców. Na szczęście pogoda dopisała.
Zmęczeni, ale w dobrych humorach wszyscy wrócili do domu. Tegoroczne obchody Dnia Rodziny odbyły się w ramach kampanii „Postaw na rodzinę!”.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »