Klasy II PSP w Gietrzwałdzie

Dnia 2 czerwca 2013r. uczniowie klas II a i II b PSP w Krasnosielcu odbyli wycieczkę jednodniową do Gietrzwałdu. Dzieci uczestniczyły we Mszy Świętej i zwiedziły kościół i miejsca związane z kultem Matki Bożej. Ponieważ termin wycieczki zbiegł się z obchodami Dnia Dziecka czekało na nich również wiele innych atrakcji. Mogły bezpłatnie skorzystać z trampoliny, zjeżdżalni, kolorowych kul. Grały w piłkarzyki, przebierały się za wojów i toczyły ze sobą walki, mogły na chwilę stać się zawodnikami sumo. Sponsorami imprezy były różne firmy. Dzieci bezpłatnie otrzymały odblaskowe worki, płyty karaoke, książki i fartuszki. Zostały też poczęstowane pieczonym kurczakiem, bułką i napojem. Mogły też delektować się watą cukrową. Uczestniczyły w licznych konkursach i zabawach. Niestety konieczność ruszenia w drogę powrotną uniemożliwiła skorzystanie ze wszystkich zaplanowanych na ten dzień atrakcji.
Anna Chodkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »