Festyn Rodzinny w Amelinie

PSP w Amelinie od lat włącza się w kampanię Zachowaj Trzeźwy Umysł i Postaw na rodzinę.
W ramach tych akcji w dniu 3 czerwca br. odbył się Festyn Rodzinny.
O godz. 9.00 do szkoły zawitały najważniejsze dla dzieci osoby, czyli ich mamy. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez przedszkolaków. Dzieci pięknie recytowały, śpiewały piosenki i tańczyły. Zaprezentowały też, co potrafią w języku angielskim. Po najmłodszych na scenie wystąpili uczniowie kl. I, którzy przygotowali przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Na zakończenie wszyscy obejrzeli krakowiaka. Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat” i własnoręcznie wykonanych upominków. Po części oficjalnej mamy zaproszono na słodki poczęstunek.
Następnie uczniowie udali się na boisko, gdzie wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Tego dnia nie mogło zabraknąć też meczu piłki nożnej i zabawy z chustą. Po zaciętej rywalizacji wszyscy otrzymali lody, które smakowały wyśmienicie.
Dzień minął w miłej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »