Obchody roku Juliana Tuwima w Rakach

Rok 2013 został ogłoszony rokiem poety Juliana Tuwima. Z tego też względu biblioteka szkolna wraz z biblioteką publiczną zorganizowały szkolny konkurs czytelniczy pod hasłem „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?” i skierowany był do uczniów klas I-III i miał na celu popularyzowanie twórczości poety oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci. Uczniowie zapoznawali się z twórczością poety samodzielnie, a także w bibliotece. W Ogólnopolskim Tygodniu Głośnego Czytania Dzieciom (1-8.06.2013) bibliotekarki czytały dzieciom zabawne, pełne humoru i gry słów utwory. Laureatkami konkursu zostały:
I miejsce – Agnieszka Olkowska i Kasia Glinka z klasy I
II miejsce – Roksana Kowalczyk z klasy II
III miejsce – Wiktoria Skrobecka z klasy I.
Nagrody zostały ufundowane przez Publiczną Bibliotekę Samorządową w Krasnosielcu.
Gratulujemy wszystkim świetnej znajomości wierszy Juliana Tuwima.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »