Kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu „Nowe umiejętności – nowa szansa” 2013r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnosielcu kontynuuje realizację projektu pn. „Nowe umiejętności – nowa szansa”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Zgodnie z harmonogramem projektu uczestnicy biorą udział w kursie prawa jazdy kategorii B. Szkolenie prowadzi Szkoła Nauki Jazdy „LA MANITA” Karol Błachnio z Przasnysza. Zajęcia rozpoczęły się 21 czerwca 2013 roku i potrwają do końca sierpnia. Do udziału w szkoleniu zostało skierowanych 5 beneficjentek projektu. Dzięki udziałowi w w/w kursie uczestniczki podniosą swoje kluczowe kompetencje i umiejętności, które mogą być przydatne w poszukiwaniu zatrudnienia. Kolejnym działaniem w ramach projektu będą szkolenia zawodowe tj. „Kurs z zakresu podstaw obsługi komputera i kasy fiskalnej” , „Profesjonalny sprzedawca – handlowiec z minimum sanitarnym” dla 11 uczestników oraz „Kierowca wózków jezdniowych” dla 2 osób.

Pracownik zatrudniony w ramach projektu Marta Dudek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »