Czerwiec w przedszkolu

Pięć dni później, w przedszkolu gościł już po raz drugi bajkoopowiadacz – Pan Michał Malinowski. Tym razem poza wysłuchaniem bajek o Królu Maciusiu, dzieci wraz z gościem, z klocków z drzewa baobab, zbudowały zamek dla Króla Maciusia. Zabawa była o tyle ciekawa, że każdy klocek był różny – tzn. miał niepowtarzalny zarówno kształt jak i wymiar.
We czwartek, 27 czerwca w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie wspólnej nauki oraz wspólnych zabaw. Dzieci z tej okazji, zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce letniej i wakacyjnej. Nie zabrakło również pożegnania z tymi, którzy po wakacjach pójdą już do szkoły oraz życzeń – udanych wakacji i dobrego wypoczynku!

Dyrektor Przedszkola
Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »