Pożegnania nadszedł czas

W czwartek, 27 czerwca 2013r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Drążdżewie odbyło się uroczyste zakończenie roku dla przedszkolaków z grupy „Truskawki”, „Biedronki” i „Motylki”. Na tę specjalną okazję przybyli rodzice, pani dyrektor, ks. proboszcz, cała kadra pracowników i nauczycieli oddziałów przedszkolnych oraz wszystkie przedszkolaki.
Dzieci z grupy „Motylki” przygotowały dla zaproszonych gości wiersze, piosenki oraz inscenizacje pt. „Na straganie” oraz „Murzynek Bambo”. Było dużo radości, braw i podziękowań za wspólną pracę i mile spędzone chwile. Wszystkim przedszkolakom wręczono pamiątkowe dyplomy, a najstarsze otrzymały dodatkowo kaski rowerowe, ufundowane przez panią Magdalenę Grądzką z firmy De Heus w ramach akcji "w kasku bezpieczniej".
Do zobaczenia kochane przedszkolaki, spotkamy się już wkrótce. Życzymy wszystkim dzieciom wesołych i bezpiecznych wakacji, a odchodzącym do szkoły starszakom wiele sukcesów w szkole.

Redakcja

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »