Budowa chodnika i parkingu w Drążdżewie Małym

Zakończyły się prace związane z budową parkingu przy cmentarzu w Drążdżewie Małym. W ramach inwestycji został wykonany także chodnik na odcinku od kościoła do miejscowego cmentarza i wybudowana nowa linia oświetleniowa oraz zmodernizowana istniejąca na odcinku od kopca do świątyni. Wykonawcą inwestycji była firma Drogowo – Budowlana "Amstone" z Kadzidła. Inwestycja jest realizowana dzięki wsparciu finansowemu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Gmina Krasnosielc pozyskała dofinansowanie w wysokości 75 % kosztów kwalifikowalnych. Koszt całej inwestycji wyniesie około 137 tys. zł.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »