Szkolenia zawodowe w ramach projektu „Nowe umiejętności – nowa szansa” 2013r.


Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnosielcu realizuje kolejne działania zaplanowane w ramach projektu „Nowe umiejętności – nowa szansa”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W bieżącym roku szkolenia zawodowe przeprowadzi Pracownia Rozwoju „INKUBATOR” Hanna Kuczkowska z Mławy. W ramach projektu zaplanowano trzy kursy, tj. „Kurs z zakresu podstaw obsługi komputera i kasy fiskalnej” w ilości 72 godzin szkoleniowych, „Profesjonalny sprzedawca – handlowiec z minimum sanitarnym” w ilości 120 godzin szkoleniowych oraz „Kierowca wózków jezdniowych” , który przeprowadzony będzie w ilości 67 godzin szkoleniowych. Zajęcia trwać będą od sierpnia do połowy listopada 2013 roku.
W ramach projektu na koniec sierpnia zaplanowano wyjazd integracyjny dla wszystkich uczestników projektu.

Pracownik socjalny
zatrudniony w ramach projektu
Marta Dudek

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »