Festyn Rodzinny w Drążdżewie

Na drążdżewskiej scenie swoje niebywałe talenty wokalne prezentowały Ewa i Dorota Kęszczyk przy gitarowym akompaniamencie Anny Świerczewskiej. Julia Pochoda i Daria Kruk urzekły publiczność swym wdziękiem śpiewając znane letnie przeboje. Ich występy poprzedził mini koncert Bartka Białczaka, który zawitał do nas z gminy Baranowo. Bartek jest uzdolnionym młodym muzykiem i gra na 7 instrumentach. Podczas imprezy zademonstrował grę na gitarze, harmonii pedałowej, akordeonie i keyboardzie. Niewątpliwie boisko szkolne przybrało piękniejszych barw, gdy zawitał na nim kolorowy tabór cygański i porwał wszystkich do radosnego wspólnego śpiewu. Dużo humoru i dobrej zabawy dostarczył widzom znany z dawnych lat kabaret „Pięta”. Festyn prowadziła przeurocza para konferansjerów – Sandra Pliszka i Daniel Kęszczyk. W trakcie imprezy odbywała się degustacja lokalnych potraw, przygotowanych przez aktywne mieszkanki Drążdżewa. Był kartoflak, pieczone skrzydełka, smalczyk z ogórkiem, bigos i wiele innych pyszności. Impreza zakończyła się udaną zabawą taneczną, na której przygrywał zespół „YMAX”. Duża frekwencja pokazała, że tego typu inicjatywy lokalne są bardzo pożądane. Sprzyjają one bowiem aktywizacji i integracji mieszkańców, jednoczą pokolenia i jednocześnie przyczyniają się do promowania naszej gminy. Organizatorzy festynu rodzinnego składają serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy – Pawłowi Ruszczyńskiemu, Prezesowi Banku Spółdzielczego w Krasnosielcu – Romanowi Chrzanowskiemu, przedstawicielom sklepu Zielony Market w Drążdżewie, Stanisławie Gołaszewskiej, Beacie Heromińskiej, Kazikowi Mackiewiczowi oraz wszystkim, bez zaangażowania których, impreza nie odbyłaby się. Atrakcje na festynie były współfinansowane w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »