Budowa kompleksów


Trwa budowa kompleksów sportowo – rekreacyjnych w miejscowościach Przytuły, Pienice i Nowy Sielc. W ramach zadania powstaną place zabaw wyposażone w wielofunkcyjne urządzenia zabawowe, bujaki na sprężynie, piaskownice, huśtawki oraz karuzele. W Pienicach i Przytułach powstanie także mini boisko. Zagospodarowane tereny zostaną ogrodzone oraz obsiane trawą i wyposażone w murławki i kosze na śmieci.
Celem operacji jest zachęcenie mieszkańców do integrowania się i spędzania wolnego czasu na powietrzu, a także podnoszeniu kondycji fizycznej. Realizowany projekt skierowany jest do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz osób starszych. Dodatkowo realizacja inwestycji wpłynie na wzrost atrakcyjności turystycznej oraz estetyki każdej z tych miejscowości.
Łączny koszt inwestycji to ok. 748 tys. zł., w tym ponad 50 % stanowi dofinansowanie z PROW 2007-2013.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »