Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego2013/2014

2 września 2013 roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Świętego Stanisława Kostki w Amelinie rozpoczęła kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta msza święta w kościele pw. NNMP. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 w szkolnej sali rozpoczął się uroczysty apel. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2013/2014 obecni byli uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi, rodzice oraz zaproszeni goście. W czasie wakacji dwoje nauczycieli zdobyło kolejny stopień awansu zawodowego, nauczyciela dyplomowanego i mianowanego. Jednym z nich była pani Anna Wosiak, która złożyła ślubowanie na sztandar szkoły i otrzymała akt mianowania, który wręczył pan Wójt Paweł Ruszczyński.Następnie paniDyrektorBogusławaWięcek przedstawiła organizację pracy szkoły iżyczyławszystkimuczniomradościzezdobywaniawiedzy,nauczycielomsatysfakcji zpracy,arodzicomzadowoleniazsukcesówdzieci.Szczególnieserdeczniepowitałapierwszoklasistów,którympanWójt wręczył legitymacje szkolne.
Coś optymistycznego?Każdy początek roku szkolnego ma swój koniec!!! Do wakacji zostało tylko 10 miesięcy. Powodzenia! Tak rozpoczęli rok szkolny najstarsi uczniowie.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »