ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2013

Startujemy do II etapu ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej.

Gimnazjum:
Konkurs zespołowy – „U nas jest najpiękniej” – zadanie dla klas.

Grupy konkursowe mają stworzyć krótki , maksymalnie 3 minutowy film prezentujący najpiękniejsze miejsce okolicy, w której mieszkamy.
Nakręćcie film / najlepiej z podkładem muzycznym / i podzielcie się pięknem otaczającym nasze gminne środowisko. Oprócz świetnej zabawy i osobistego rozwoju możecie zyskać nagrodę – kamerę cyfrową.
Nośnik: DVD lub CD
Termin: do 25 listopada 2013 r.
Regulamin konkursu na www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy
Nagrany film przekażcie Pani Iwonie Ziemskiej – szkolnemu koordynatorowi kampanii ZTU.

Szkoły podstawowe:Konkurs zespołowy – „ Nasza piękna okolica” – zadanie dla klas lub grup świetlicowych.
Zadaniem uczestników jest wykonanie cyklu 10 zdjęć /najlepiej z podkładem muzycznym/ nagranych na CD lub DVD, prezentujących najpiękniejsze miejsce w okolicy. Oprócz świetnej zabawy i osobistego rozwoju możecie zyskać nagrodę – aparat fotograficzny.
Termin: do 25 listopada 2013 r.
Regulamin konkursu na www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy
Wykonaną pracę przekażcie szkolnemu koordynatorowi kampanii ZTU:
PSP w Krasnosielcu – Pani Katarzyna Grabowska
PSP w Drążdżewie – Pani Anna Zega
PSP w Amelinie – Pani Beata Skoroda
PSP w Rakach – Pani Marzenna Orzeł

Zachęcam do udziału w konkursie. Czekam na Wasze twórcze pomysły i życzę powodzenia!
Stanisława Gołaszewska
koordynator Kampanii ZTU