Ogłoszenie o naborze 4.2 RPO WM

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w ramach Priorytetu IV „Środowisko, zapobieganie zagrożeniom i energetyka” Działania 4.2 „Ochrona powierzchni ziemi – Dostosowanie istniejących zakładów zagospodarowania odpadów do obowiązujących przepisów”. Termin naboru wniosków przewidziany jest od 18 września do 31 października 2013 r.
Konkurs jest przewidziany dla projektów polegających na dostosowaniu istniejących zakładów zagospodarowania odpadów do obowiązujących przepisów, w tym budowa nowych, modernizacja irozbudowa istniejących regionalnych instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych (RIPOK) oraz rozbudowa lub modernizacja istniejących instalacji zastępczych przetwarzania odpadów w celu uzyskania statusu RIPOK.
Więcej informacji pod linkiem http://rpo.mazowia.eu/nabory-wnioskow/nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-w-ramach-konkursu-rpowm-4-2-2-2013.html Załącznik