Informacja o zbiórce elektrośmieci i odpadów wielkogabarytowych

ElektrośmieciInformujemy, iż dnia 17.10.2013 r. (czwartek) na terenie Gminy Krasnosielc przeprowadzona zostanie zbiórka elektrośmieci tj. komputerów, monitorów, sprzętu RTV, sprzętu AGD, telefonów stacjonarnych i komórkowych, aparatów, tonerów, wiertarek, pił i innych elektro-narzędzi, świetlówek, żarówek oraz pozostałych urządzeń elektrycznych i elektronicznych zasilanych na prąd, baterie i akumulatory). Odpady wielkogabarytowe W dniu 19.10.2013 (sobota) zbierane będą odpady wielkogabarytowe, do których należą odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.
Zarówno elektrośmieci jak i odpady wielkogabarytowe odbierane będą nieodpłatnie.
Odpady należy wystawić przed posesję (tak jak odpady komunalne), przed godz. 7.00 w ww dniach.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »