Sprzątanie Świata w Krasnosielcu

W tegorocznej akcji „Sprzątanie świata – Polska”, która odbywała się pod hasłem „Odkrywamy czystą” Polskę wzięli również udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu. W piątek, 20 września br. klasa Va z opiekunami – Małgorzatą Czarnecką i Weroniką Chojnowską powędrowali wzdłuż trasy Krasnosielc – Pienice i zaopatrzeni w gumowe rękawice oraz worki na odpady „odkopywali” ze śmieci przydrożne rowy. Uczniowie już od najmłodszych lat kształtują w sobie nawyk dbałości o estetykę otoczenia i szacunek dla środowiska naturalnego. Pokazują śmieciom gdzie ich miejsce. Poniżej foto relacja z akcji.

Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »