Wrzesień u krasnosielckich przedszkolaków

24 września nasze przedszkole odwiedzili policjanci z miejscowego Posterunku Policji, którzy opowiedzieli o swojej pracy, a także o bezpieczeństwie dzieci podczas drogi do i z przedszkola. Niewątpliwą frajdą było obejrzenie radiowozu, ale także kajdanek, pistoletu i innych akcesoriów policyjnych.
Dwa dni później czyli 26 września odbyła się impreza plenerowa „Pożegnanie lata”. Razem z dziećmi bawiła się „pani Jesień”, która częstowała cukierkami oraz zadawała pytania dotyczące zmian zachodzących w przyrodzie. W naszym przedszkolnym „ogródku” było gwarno i wesoło – dzieci bawiły się z chustą klanza i uczestniczyły w wielu zabawach integracyjnych. Były też grillowane kiełbaski, a rodzice zadbali o owocowy poczęstunek i pyszne ciasta.
W ostatnich dniach września tj. 27 i 30 nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu na spotkanie z bohaterem książek dla dzieci – Franklinem. Po wysłuchaniu opowieści o zielonym żółwiku były wspólne zabawy z Franklinem oraz śpiewanie piosenek. Każdy z przedszkolaków otrzymał kolorowankę oraz coś słodkiego od bajkowego bohatera.

Katarzyna Brakoniecka
nauczyciel logopeda
PSP w Krasnosielcu

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »