Dzień Chłopaka w Amelinie

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym roku zaprosiliśmy wszystkich chłopców na Chochołatę – najwyższe wzniesienie w naszej okolicy. Tam czekało już ognisko przygotowane przez pana Stanisława Dąbrowskiego. Po wędrówce trwającej około 50 min. wszyscy zajadaliśmy się upieczonymi przez siebie kiełbaskami. Po zregenerowaniu sił, chłopcy z klas IV – VI rozegrali mecz na pobliskiej polanie, natomiast młodsi zbiegali z górki czasem „napazurki”. Mogliśmy też podziwiać jesienne krajobrazy, a także zbierać grzyby (oczywiście tylko te jadalne). Po ok. 3 godzinnym pobycie w lesie zmęczeni, ale zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Aktywnie spędzony Dzień Chłopaka bardzo się wszystkim podobał i z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę pod hasłem „Szkoła w ruchu”.
Serdecznie dziękujemy panu W. Piekarskiemu z Piekarni Krasnosielc za ufundowanie bułek na nasze ognisko.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »