Święto Pieczonego Ziemniaka

Odbyły się również konkursy. Było sadzenie ziemniaków, zbieranie, transportowanie do kopca. Krążył między nami gorący kartofelek, były wyścigi z kartofelkiem na łyżce i wiele innych, wesołych zabaw. Zwyciężyła grupa ,,Biedronki’’, ale wszyscy świetnie się bawili, więc przegranych nie było. Rodzice też zostali włączeni do zabaw. Był konkurs na najdłuższą obierkę oraz konkurs na najszybciej obranego ziemniaka. Zwycięscy zostali udekorowani medalami. Na koniec zajadaliśmy się ,,piekasami,’’ które były profesjonalnie upieczone przez naszych panów. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie mogliśmy w pełni cieszyć się tym dniem.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości, przygotowanie potraw, udział w konkursach i zapewnienie bezpieczeństwa naszym pociechom, a dzieciom dziękujemy za wspaniałą zabawę, miłą atmosferę i koleżeńską postawę.
Alicja Mizerek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »