Jan Paweł II Papież dialogu

W dniu 11 października 2013r. w Kościele parafialnym w Amelinie uczczono Dzień Papieski, którego inicjatorami byli pani dyrektor PSP i ks. Proboszcza. Wśród zgromadzonych 34 osoby w różnym wieku z ogromnym zaangażowaniem czytały fragmenty Starego i Nowego Testamentu.
Rozważania rozpoczął ks. Szczepan fragmentem „Na początku było słowo…”. Następnie uczniowie szkoły, młodzież szkół średnich i dorośli czytali fragmenty Pisma Świętego poprzedzone komentarzem księdza. Wspólne czytanie zakończyła pani dyrektor fragmentem Apokalipsy. Wszyscy uczestnicy Dnia Papieskiego otrzymali obrazki z wizerunkiem Papieża Franciszka. Składamy serdeczne podziękowanie pani dyrektor i księdzu proboszczowi za zorganizowanie spotkania.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »