Medale za Długoletnią Służbę

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wręczenia nauczycielom medali, które są nagrodą za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Podczas uroczystości, która miała miejsce 16 października 2013 r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce dwie nauczycielki ze szkoły podstawowej w Amelinie otrzymały z rąk Wojewody Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego Medale za Długoletnią Służbę: p. Ewa Grabowska – Medal Srebrny, p. Agata Wilkowska – Medal Brązowy.
Szczególne słowa uznania należą się p. Bogusławie Więcek Dyrektor PSP w Amelinie, która doceniła pracę swoich nauczycieli wystawiając rekomendację, której nie zakwestionował Prezydent RP. Pani dyrektor serdecznie dziękujemy, a wyróżnionym nauczycielom gratulujemy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »