Dzień Niepodległości w Rakach

W dniu 8 listopada br. w PSP w Rakach obchodzono Święto Niepodległości. Starsi koledzy i koleżanki pod kierunkiem pani Justyny Zysk przygotowali program, który tematyką nawiązywał do wspomnianego święta. Po wystąpieniu uczniów zgromadzeni obejrzeli prezentację pod tytułem: ,,W drodze do niepodległości”, w trakcie której prześledzili losy Ojczyzny od momentu rozbiorów, aż do chwili odzyskania przez Polskę niepodległości. Była to wspaniała lekcja historii, którą z zaciekawieniem obejrzeli i wysłuchali wszyscy uczniowie.
Po uroczystości delegacja uczniów z klas IV-VI udała się do miejsca pamięci narodowej, gdzie złożyła kwiaty i zapaliła znicz.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »