Pasowanie na „Rycerza Książki” i „Humor w poezji”

W tym samym dniu Filia Biblioteczna w Amelinie we współpracy ze szkołą podstawową zorganizowała konkurs recytatorski i plastyczny pod hasłem „Humor w poezji”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 39 prac plastycznych i 35 osób recytowało wiersze. Jury w składzie: pani Krystyna Wierzbicka-Rybacka, pani Bogusława Więcek i ks. Szczepan Borkowski, oceniało uczestników w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii: przedszkolaki, zwyciężyli: Ola Czaplicka, Ola Dąbrowska i Szymon Morawski. W II kategorii (kl. II – III) zwyciężyli: Łucja Klimkiewicz, Karolina Mizerek oraz Piotr Perzanowski. W III kategorii (kl. IV-VI) – Natalia Ryłka, Paweł Skoroda, Maksymilian Trzeciak. Wyróżnione osoby otrzymały książki, dyplomy i czekolady. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział i czekoladę. W tym samym dniu oceniono prace plastyczne. Zwycięzcami zostali: Milena Grabowska, Łucja Klimkiewicz, Wiktoria Lis i Oliwia Mroczkowska. Wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali dyplomy.
Bibliotekarz H. Dąbrowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »