Cyrk w Drążdżewie 2013

W poniedziałek 18 listopada 2013r do Szkoły Podstawowej w Drążdżewie zawitał cyrk „Warszawa”. Swoje umiejętności zaprezentowali artyści cyrkowi. Zaprezentowali pokaz żonglerki, akrobacji, a także numery mrożące krew w żyłach. Ciekawe i śmieszne były zabawy z klaunem. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie. Były również popisy taneczne. Uczniowie mogli aktywnie uczestniczyć w pokazach, sprawdzając tym samym swoje predyspozycje i umiejętności. Byliśmy świadkami żartów klowna, pokazu przeróżnych strojów i rewii mody. Występom towarzyszyła wspaniała muzyka i zabawa.

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »