Pasowanie na wesołego świetlika

W dniu 15 listopada 2013 r. w świetlicy szkolnej działającej przy Zespole Szkół w Krasnosielcu odbyła się uroczystość „Pasowanie na wesołego świetlika” czyli przyjęcie najmłodszych dzieci do społeczności świetlicowej. Uczniowie klas pierwszych aby dołączyć do grona świetlików musieli poprawnie wykonać szereg zadań przygotowanych przez wychowawczynię świetlicy p. Weronikę Chojnowską. Świetliki zostały poddane wielu próbom (mądrości, uśmiechu, dokładności, smaku, zręczności) w wykonywaniu zadań pomagały im zmysły: smaku, węchu, dotyku i wzroku. Po wszystkich dokładnie wykonanych zadaniach
p. wicedyrektor Anna Kardaś wraz z wychowawczynią przystąpiły do pasowania na świetlika. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki oraz słodkości.
Weronika Chojnowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »