Bądź bezpieczny

Pani Kasia szczególnie przestrzegała przed kontaktem z osobami nieznajomymi i obcymi psami. Powiedziała dzieciom jak należy zachować się, jeśli zaatakuje nas pies. Mówiła także o zagrożeniach i zachowaniu bezpieczeństwa w szkole. Dzieci z uwagą słuchały wystąpienia pani policjantki. Sprawdzianem ich wiedzy na zakończenie był quiz. Pani Kasia zadawała pytania, a chętni uczniowie odpowiadali. Poprawne odpowiedzi nagradzane były upominkami. Najwięcej emocji było w czasie, kiedy pani Kasia wylosowała wśród dzieci cztery nagrody główne. Tego dnia szczęście dopisało: Mateuszowi Kuciej, Adrianowi Piotrowskiemu, Aleksandrze Szczepańskiej i Kacprowi Ostrowskiemu.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »