Dzień aktywności zawodowej w Gminie Krasnosielc

W dniu 22 listopada w godzinach od 9 do 13 w siedzibie Urzędu Gminy Krasnosielc odbył się Dzień Aktywności Zawodowej zorganizowany przez Filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Makowie Mazowieckim. Przedsięwzięcie skierowane było do osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Podczas spotkania doradcy zawodowi udzielali bezpłatnych i indywidualnych konsultacji z zakresu obowiązujących przepisów prawa pracy, zasad pisania dokumentów aplikacyjnych, technik i metod poszukiwania pracy, kierunków kształcenia i szkolenia w regionie oraz istniejących zawodów na współczesnym rynku pracy. Osoby zainteresowane założeniem działalności gospodarczej mogły uzyskać informację dotyczącą procedur zakładania oraz źródeł finansowania własnego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »