Pluszowy Miś w Krasnosielcu

W Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu tradycyjnie już od kilku lat społeczność szkolna obchodziła Święto Pluszowego Misia. W tym dniu w bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę książek o misiach: „Kubuś Puchatek”, „Przygody i wędrówki Misia Uszatka”, „Miś Zwany Paddington”.
Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali ekranizacje przygód światowej sławy misiów: „Kubuś Puchatek”, „Miś Uszatek”, „Miś Yogi”, „Miś Koralgor”. Słuchaliśmy też piosenek o misiach i z misiowych filmów. W bibliotece czekały na dzieci kolorowanki z misiami. Odbył się też konkurs na klasę przyjazną misiom. W tym dniu wszyscy uczniowie łącznie z paniami mieli w tym dniu misie. Najbardziej przyjazne misiom okazały się klasy: I a , II a, II b, III a i III b. Dodatkowo kl. I a zaśpiewała piękną misiową piosenkę, kl. III b przygotowała wystawę z misiowych kolorowanek, a w kl. II b i kl. III b misie ćwiczyły na lekcji wychowania fizycznego.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »