Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W niedzielę 17 listopada w hali w Różanie zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą gminę reprezentowały trzy szkoły : SP Amelin, SP Drążdżewo, a także PG w Krasnosielcu. W kategorii szkół podstawowych świetnie zaprezentowali się uczniowie z Amelina zgarniając komplet złotych medali. W kategorii klas I-IV dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Natalia Ryłka, natomiast w kategorii V – VI klas wygrała Patrycja Domurad, a trzecie miejsce zajęła jej młodsza siostra – Wiktoria. U chłopców dominacja szkoły z Amelina była jeszcze większa. W kategorii klas I-IV triumfował Piotr Perzanowski, a drugie miejsce zajął Patryk Mizerek. Na czwartym miejscu zawody zakończył Kacper Kowalczyk, piąty był Marcin Walendziak a szósty Damian Gwiazda. W kategorii klas V-VI dwa pierwsze miejsca zajęli Bartosz Budny i Michał Perzanowski, blisko zajęcia trzeciego miejsca był Krystian Grzegorczyk, który ostatecznie zakończył zawody tuż za podium. Szóste miejsce wywalczył Paweł Skoroda, natomiast na miejscach 7-8 rywalizację ukończył Mateusz Gwiazda. Wśród dziewcząt z Gimnazjów piąte miejsce wywalczyła Paula Mikulak (PG Krasnosielc), natomiast u chłopców tytuł z przed roku obronił Adrian Klik, a trzecie miejsce zajął Artur Larenta. Trójkę pierwszych zawodników uhonorowano medalami, a czołowa szóstka po za pamiątkowymi dyplomami wywalczyła awans do zawodów między powiatowych. Tenisistom z naszej gminy składamy gratulacje.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »