Zabawa andrzejkowa w Krasnosielcu

W dniu 27 listopada 2013r. uczniowie klas I – III Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu pod opieką pań: Anny Kardaś, Iwony Chełchowskiej, Hanny Flejszer, Justyny Oleksy i Hanny Talarskiej bawili się na dyskotece andrzejkowej. Wieczór uświetniły swoją obecnością dwie wróżki, które w specjalnie do tego przygotowanej sali wywróżyły wszystkim świetlaną przyszłość, wspaniałą pracę, szczerych i oddanych przyjaciół. Zabawie towarzyszyły doskonałe humory uczestników, świetna muzyka przygotowana przez tatę dwojga uczniów – pana Grzegorza Gałązkę i ciekawe spojrzenia rodziców obserwujących to wydarzenie. Już teraz organizatorzy zapraszają na następną zabawę przy okazji choinki szkolnej! A oto kilka „wesołych” zdjęć z tej zabawy.

Iwona Chełchowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »