Turystyczne zmiany w gminie Krasnosielc

Aby zachęcić odwiedzających gminę Krasnosielc do aktywnego wypoczynku, na wybrzeżu rzeki Orzyc powstanie przystań dla kajaków wraz z altaną, stojakiem na kajaki i parkingiem. Z myślą o najmłodszych wczterech miejscowościach wybudowane będą kompleksy sportowo-rekreacyjne.
Projekt zakłada także wykonanie nowego oświetlenia zabytkowego kościoła w Krasnosielcu oraz kościołów w Drążdżewie i Amelinie.
Ponadto, władze gminy zaplanowały wspólnie z Fundacją 2 5 7, organizację festiwalu filmowego pt: „Małe Kino Wielkich Braci”. Realizacja projektu potrwa do końca września 2014 r. Wszystkie te działania pomogą podnieść walory turystyczne gminy, pokazać jej atrakcyjność i zachęcić turystów do spędzania wolnego czasu na jej terenie.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »