Akcja charytatywna

W dniu 13.12.2013 roku zakończyła się akcja charytatywna pod patronatem Świetlicy Szkolnej i Szkolnego Klubu PCK, która przebiegała pod hasłem „Podziel się darem płynącym z serca”. W akcji udział wzięli uczniowie gimnazjum, wychowankowie świetlicy oraz prywatni darczyńcy: Sklep Lider Market. Z zebranych produktów zostały zrobione paczki, które następnie przekazano do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnosielcu. Paczki zostały podarowane najbardziej potrzebującym rodzinom. Za przyłączenie się do akcji bardzo serdecznie dziękujemy.
Organizatorzy akcji
W. Chojnowska i M. Piórecka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »