Dyskoteka andrzejkowa

W środę 27 listopada 2013 r w Szkole Podstawowej w Drążdżewie odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Hanny Kęszczyk. Specjalnie przygotowany został na tę okazję „pokój wróżb”, gdzie każdy z bawiących się mógł sobie powróżyć i poznać swoją „przyszłość”. Było lanie wosku, można było poznać swój przyszły zawód, dowiedzieć się jak na imię będzie miała przyszła sympatia. Pod czujnym okiem nauczycieli przygotowany został pokaz „mody andrzejkowej”. Wyobraźnia naszych uczniów jest nieprzewidywalna, stroje były bardzo wyszukane. Wśród modeli i modelek można było spotkać wiedźmy, wróżki, czarodziejki, królowe, zwierzęta, czy też postacie z różnych bajek. Na ogół nikt nie traktuje wróżb poważnie, to tylko zabawa, chociaż czasem się sprawdza.
Dyskoteka andrzejkowa to nie tylko wróżby. W tym dniu nie zabrakło gier i zabaw ruchowych, tańców w rytmach ulubionych hitów muzycznych. Odbyły się konkursy – kto jak najszybciej zje pączka nie dotykając rękami oraz kto najszybciej zje jabłko na sznurku bez użycia rąk.
Dzieci świetnie bawiły się, w tańcu naśladowały ruchy samolotu, skakały na jednej nodze, czy też trzymały się za nosy. Wszyscy dobrze się bawili, miło spędzili czas i zadowoleni z bagażem andrzejkowych wrażeń wrócili do domów. Zabawa była świetna i niezapomniana.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »