Krasnal Hałabała z wizytą w Drążdżewie

W dniu 12 grudnia 2013 r. przedszkolaki oglądały sztukę teatralną pt. „Krasnal łakomczuszek”. Była to historia krasnala, który bardzo lubił odżywiać się niezdrowo (pizza, chipsy, cola). Ciągle był głodny i jadł coraz więcej. Dlatego też miał bardzo duży brzuszek. Był też bardzo niemiły dla swoich przyjaciół – króliczka i bobra Bonifacego. Płatał im figle i sprawiał przykrości. Kiedy Hałabałę zaatakowała próchnica zaczął szukać pomocy. Musiał obiecać, że przeprosi bobra i królika, będzie zdrowo się odżywiał, będzie dbał o swoje zęby i kondycję fizyczną. Nasze przedszkolaki pokazały krasnalowi jak należy ćwiczyć, co należy jeść żeby być sprawnym i zdrowym. Wspólne zabawy i ćwiczenia zakończyły występ aktorów.
Alicja Mizerek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »