Mikołajki

6 grudnia to dzień kiedy dzieci z niecierpliwością czekają na odwiedziny Mikołaja. Przedszkolaki z Drążdżewa przygotowywały się do tego dnia cały tydzień.
Tego dnia, dla maluchów z grupy „Biedronki”, Mikołaj zostawił w sali mnóstwo prezentów – słodyczy i zabawek. Niestety Mikołaj miał bardzo dużo pracy i nie mógł poczekać na dzieci, ale zaprosił wszystkie do Zielonego Marketu. Ponieważ na dworze szalała śnieżyca, dzieci nie mogły skorzystać z zaproszenia, dlatego udały się na to spotkanie z rodzicami w drodze do domu. Dzień ten pełen był wrażeń i atrakcji. Było mnóstwo zabawy i radości. Rodzice przygotowali też słodki poczęstunek. Przy wspólnym stole dzieci zajadały pyszne babeczki i lukrowane pierniczki.
W tym dniu dzieci z grupy „Truskawki” poznały historię Świętego. Mikołaj zostawił też dla nich drobne upominki. Dzieci bawiły się przy muzyce o tematyce świątecznej i zimowej. Był też dla maluchów smakowity poczęstunek: babeczki, pierniczki, ciasteczka i cukierki. Jednak najwięcej radości wywołał padający śnieg za oknem. Zdaniem dzieci to najlepszy prezent od Mikołaja.

Redakcja

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »