„Zwierzęta – Nasi Przyjaciele”

wyróżnienia – Agnieszka Olkowska, Maciej Michalak, Oliwia Piórecka, Aleksandra Napierkowska, Oliwia Płuciennik i Paulina Goździewska.
W kategorii III nagrody otrzymali:
I miejsce – Martyna Jasińska, Zuzanna Pliszka, Paweł Szymański, Adam Gwiazda, Adam Rosiak, Mateusz Gwiazda i Patrycja Domurad,
II miejsce – Damian Gwiazda,
III miejsce – Jagoda Graczyk, Natalia Ryłka,
wyróżnienia – Natalia Bastek, Karolina Mrozek, Adam Perzanowski oraz Wiktoria Domurad. W dniu 11 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Uczestniczyło w nim około 150 dzieci z całej gminy. Osoby nagrodzone otrzymały z rąk członków komisji nagrody rzeczowe ufundowane przez PBS Krasnosielc, zaś wszyscy biorący udział w konkursie nagrody pocieszenia. Organizatorzy przygotowali też wystawę, na której wyeksponowano wszystkie zgłoszone prace. Dodatkową atrakcją był występ profesjonalnych aktorów z krakowskiego teatrzyku „Urwis”., którzy przedstawili interaktywny spektakl pt. „Królik Baks”. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu oraz występowały w niektórych scenach razem z aktorami. Ich uśmiechnięte buzie świadczyły o tym, że spektakl bardzo im się podobał.Krystyna Wierzbicka-Rybacka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »