Zabawa choinkowa (karnawałowa) w Drążdżewie

Gdy przedszkolaki wspominały w swoich domach zabawę choinkową – nadszedł czas dla uczniów z klas I-VI. Dnia 25 stycznia o godzinie 15.00 rozpoczęli oni wspólnie z wychowawcami, rodzicami oraz pozostałymi nauczycieli i pracownikami szkoły niezapomnianą zabawę. Wszyscy szaleli na parkiecie w rytmie nowoczesnych utworów oraz szalonych zabaw. Mimo mrozu na zewnątrz, na sali gimnastycznej panowała gorąca atmosfera. Oczywiście, momentem kulminacyjnym okazała się wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł prezenty dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. W zamian za prezenty Święty Mikołaj został obdarowany pięknymi wierszami, piosenkami, kolędami oraz wspólną zabawą.
Bal choinkowy dostarczył uczniom i wszystkim gościom wielu przyjemnych wrażeń. Był to mile spędzony czas w gronie rodzinnym, a zarazem wspaniała integracja ze środowiskiem szkolnym. Zabawa trwała do godziny 19 i dla niektórych było to zdecydowanie za krótko!
Redakcja i

Zapraszamy do galerii
Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »