Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego w Radości

Wśród dziewcząt dobre 6 miejsce zajęła Klaudia Kowalczyk. W roczniku 2003 szkołę w Amelinie reprezentował Marcin Walendziak – I miejsce i Natalia Ryłka również I miejsce wśród dziewcząt. Nicole Witek uplasowała się na 4 miejscu w finale „B”. W kategorii „2002” najlepszy był Bartosz Budny, natomiast Michał Perzanowski musiał uznać wyższość tylko swojego kolegi ze szkoły i zajął 2 miejsce. Wśród dziewcząt Wiktoria Domurad ukończyła zawody na 4 miejscu w finale „B”. Przedstawicielkami rocznika 2001 była Patrycja Domurad która w finale „B” zajęła 4 miejsce, a także Sandra Klik ( 3 miejsce finał B) i Zuzanna Tańska (3 miejsce finał C) z PSP Drążdżewie. U chłopców zarówno Damian Wronowski jak i Bartek Kurzyński zagrali w finale C (odpowiednio 5 i 1 miejsce). Silną reprezentację zebrało PG w Krasnosielcu w roczniku 2000 triumfował Marcin Perzanowski, natomiast Mateusz Siemiatkowski zajął 7 miejsce, finał B wygrał Daniel Kęsczyk. W rok starszej kategorii także mieliśmy swoje sukcesy. Artur Larenta wygrał finał „A” 2 i 3 miejsce w finałach B zajęli: Dariusz Radziński i Kacper Włodarski. W najstarszym roczniku 1998 Adrian Klik zajął 1 miejsce, drugi był Adrian Szewczak a 8 Jakub Wilkowski, w finałach „B” Sebastian Kowalewski pokonał wszystkich uczestników, a na 5 miejscu zawody ukończył Adam Warych. Wśród dziewcząt Milena Ptak zajęła 5 miejsce, a finał „B” wygrała Paula Mikulak. Jedyną reprezentantką ZS w Krasnosielcu była Magda Gacioch która w finale „B” zajęła 2 miejsce. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki rzeczowe, a najlepsi oprócz nagród pamiątkowe dyplomy i puchary.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »