Dzień Babci i Dziadka w Drążdżewie

Po przedstawieniach dzieci z oddziałów przedszkolnych nadszedł czas na występy uczniów z klas I-VI. Dzieci z poszczególnych klas zachęcały z całego serca swoich dziadków do oglądania ich przedstawień poprzez układy taneczne, wiersze, mini scenki a także poprzez obejrzenie programu „Familiada”. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali i ci więksi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, które były kierowane pod ich adresem. W trakcie uroczystości dla zaproszonych babć i dziadków został przygotowany poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców. Gdy zaprezentowany przez dzieci montaż słowno – taneczno – muzyczny dobiegł końca wnuczęta obdarowały swoje babcie i swoich dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami ze zdjęciem swojej wnuczki lub swojego wnuka, cudowne kwiatki oraz serca.
Frekwencja jak co roku dopisała, cała sala gimnastyczna była przepełniona gośćmi. Atmosfera tej uroczystości była wyjątkowo ciepła i serdeczna, podziękowaniom ze strony zaproszonych gości nie było końca. W tym dniu dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej, jak i szkolnej. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i kochanym dziadkom swoje podziękowania za trud włożony w ich wychowanie.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »