Dzień Babci i Dziadka w Krasnosielcu

Dzień Babci i Dzień Dziadka należą do najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości przez swoich wnuków i wnuczki. Tak też było i tym razem. 25 stycznia 2014 r. najmłodsi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu zaprosili do szkoły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość związaną z ich świętem. Przed godziną 10:30 pięknie udekorowana sala gimnastyczna Zespołu Szkół, przy ulicy Ogrodowej 2a zapełniła się po brzegi miłymi gośćmi. Na przekór niezbyt sprzyjającej pogodzie przybyło około 200 osób. Zebranych powitała dyrektor Anna Kardaś składając zgromadzonym seniorom najserdeczniejsze życzenia i zapraszając na część artystyczną. W programie imprezy znalazły się: montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klas I – III przygotowany pod kierunkiem wychowawców, wręczanie gościom upominków przygotowanych własnoręcznie przez dzieci, występ przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, występ aktorów teatru „Urwis” z Krakowa, pokaz krakowiaka i czaczy w wykonaniu dzieci z klas I – III naszej szkoły, tańce i zabawy z udziałem wszystkich zgromadzonych na uroczystości. Przez cały czas przedstawicielki Klasowych Rad Rodziców częstowały zgromadzonych ciastem, napojami, kawą i herbatą. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami a babcie i dziadkowie odchodząc dziękowali za wspaniałą atmosferę i zapowiadali swój udział w następnych tego typu spotkaniach.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »