Młodzież Seniorom

Dnia 26 stycznia 2014 roku na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Krasnosielcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Przygotowana została przez uczniów i nauczycieli Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu. Scenariusz uroczystości opracowały panie Wiesława Mydło i Małgorzata Turowska zaś nad oprawą muzyczną czuwała pani Nina Grabowska. Wprawdzie pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu to jednak na uroczystość przybyło wielu gości. Oglądanie występów artystycznych przeznaczonych dla seniorów umilała degustacja ciast upieczonych przez zdolne gimnazjalistki.
Pierwszym punktem uroczystości był pokaz walca. Bezpośrednio po nim każdy z seniorów mógł spróbować swoich sił w tańcu z młodszym partnerem. Kolejnym punktem programu była część artystyczna, która miała na celu pokazanie starości w krzywym zwierciadle. Uczniowie przedstawili „Senioradę” będącą parodią znanego programu telewizyjnego pt. „Familiada”. Seniorom, którzy lubią słuchać muzyki, zaprezentowali się absolwenci gimnazjum w Krasnosielcu w następujących piosenkach: „Tyle samotnych dróg”- z repertuaru zespołu Wilki, „Chodź tu do mnie”- zespołu Feel, czy „Tak blisko”- Rafała Brzozowskiego. Można było również posłuchać utworów wykonanych na pianinie przez Wiktorię Grabowską oraz grającego na akordeonie Rafała Wilkowskiego. Na zakończenie uroczystości wystąpił zespół „AVISTA”.
Obchody Dnia Seniora zamknęło wystąpienie dyrektora Zespołu Szkół w Krasnosielcu pana Andrzeja Maluchnika, który złożył życzenia wszystkim seniorom. Po pełnym wrażeń popołudniu wszyscy seniorzy powrócili do swoich domów, aby ten szczególny dzień spędzić razem z bliskimi.Krzysztof Dudek Piotr Czarnecki

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »