Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Rakach

W dniu 22 stycznia 2014 r. w oddziale przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli dziadkowie ze wzruszeniem wysłuchali wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę uroczystość. Nie zabrakło również prezentów, tradycyjnego ,,sto lat” i wielu buziaków jakie maluchy przekazywały najukochańszym babciom i dziadkom. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.
Hanna Biedrzycka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »