Wielkie bale w karnawale

W dniu 28 lutego 2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły dzieci przedszkolne i uczniowie klas I-VI. Wszyscy uczestnicy przebrali się za ulubionych bohaterów, najróżniejsze postacie z bajek i filmów dla dzieci. Wesołym harcom przy muzyce towarzyszyła wspaniała zabawa. W trakcie zabawy karnawałowej odbywały się konkursy dla dzieci ( tj. dmuchanie balona, taniec na gazecie, picie soku z cytryny itp.), które dla dzieci przygotowały panie M. Orzeł i H. Biedrzycka. Biorący udział w konkursach mogli liczyć na żywy doping koleżanek i kolegów. Tradycyjnie na zakończenie barwnej zabawy uczniowie wybrali ,,Królową i Króla” balu.
Hanna Biedrzycka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »