Wyjazd do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu

„Idzie luty obuj ciepłe buty” – nawet tych słów nie przeraziły się dzieci przedszkolne z dwóch grup: „Truskawek” i „Biedronek” oraz dzieci z klasy I PSP w Drążdżewie, aby 3 lutego 2014 roku udać się do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu na przedstawienie pt. „Kot w butach”.
O godzinie 10.00 wszyscy uczestnicy wyjazdu zasiedli w sali kinowej w oczekiwaniu na występ głównego bohatera. Podczas bajki okazało się, że największym marzeniem Janka było poznanie prawdziwej królewny, dlatego też jego wierny przyjaciel Kot postanowił pomóc losowi. W trakcie wystąpień aktorów dzieci z zadumaniem zastanawiały się, czy każde marzenie można zrealizować? Niełatwe jest to zadanie, ale nie ma rzeczy niemożliwych dla Kota w butach! Mali widzowie z niezwykłym zainteresowaniem śledzili losy głównego bohatera i jego pana.
Podczas przedstawienia dzieci miały okazję oglądać kukiełki, jak również występ aktorów na żywo i ich niebywałe kostiumy. Oczywiście w trakcie występów nie brakowało gromkich braw ze strony publiczności. Przedstawienie było niezwykle interesujące, a czas mijał wszystkim niebywale miło, gdy bajka zakończyła się wszyscy uczestnicy udali się do autokaru i szczęśliwie wrócili do budynku szkoły. Zarówno teatrzyk, jak i późniejsza sesja zdjęciowa przed budynkiem kina sprawiły dzieciom wiele radości Redakcja

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »